کلیه آگهی کالاها در سایت  "های چند" HiChand.ir به جز دسته‌بندی کاریابی رایگان  است، اما برای اینکه آگهی شما در این سایت بهتر دیده شود می توانید با هزینه ای اندک ، آگهی خود را ویژه نمایید. با ویژه کردن اگهی خود، خریداران به شما اعتماد بیشتری خواهند کرد چرا که شما از کیفیت و فروش کالای خود مطمئن بوده و برای فروش آن هزینه کرده اید.

با ویژه کردن هر یک از آگهی خود از خدمات زیر برخوردار خواهید شد:

  • برجسته کردن آگهی در دسته بندی ها :

1-نمایش و برجسته شدن آگهی با کادر مشخص و زیبا

2-اولویت نمایش آگهی به صورت تصادفی در زیر گروه مرتبط با آن آگهی

3-این حالت این امکان را فراهم میکند که آگهی شما هر 3 روز یکبار به ابتدای فهرست آگهی‌ها در دسته‌بندی و شهر خود باز گردد

آگهی های ویژه در نتایج جستجوی کاربران با انتخاب نمایش ویژه در اولویت قرار گرفته و مسلما در فروش سریع آن بسیار موثر خواهد بود.

  • نمایش آگهی در باکس صفحه اول سایت:

انتخاب این حالت با توجه به نمایش حدااکثر 20 آگهی ، آگهی شمارا در  معرض حداکثر دید بازدیدکنندگان قرار داده و در نتیجه به علت قرار گرفتن در یک موقعیت متفاوت نسبت به آگهی های عادی سریع تر بفروش خواهد رفت.

  • لینک دار کردن آدرس وب سایت یا وبلاگ :
انتخاب این حالت این امکان را فراهم میکند تا بتوانید لینک وب سایت یا وبلاگ  آگهی خودرا در معرض دید بازدید کنندگان قرار دهید .
ثبت لينك در آگهي، بازديد كنندگان را قادر ميسازد كه تنها با يك كليك ساده به صورت مستقيم به سايت شما هدايت شوند و همچنين موجب افزايش رتبه سايت شما در موتورهاي جستجوگر همچون گوگل خواهد شد.

با شرایط فوق آگهی شما در صورت ویژه شدن سریع‌تر و بهتر  از حالت عادی دیده خواهد شد و مسلما در فروش سریع آن بسیار موثر خواهد بود.

  • درج آگهی در قسمت کاریابی : (*موقتا رایگان*)

دسته‌بندی کاریابی ، تنها دسته‌بندی غیر رایگان "های چند" HiChand.ir  است . با پرداخت  مبلغ تعیین شده طبق تعرفه زیر، آگهی شما به مدت 60  روز در بخش کاریابی شهر مورد نظرتان قرار خواهد گرفت.

مشاهده تعرفه آگهی های ویژه و کاریابی

 

برای پرداخت وجه  به بخش "مدیریت آگهی " مراجعه کنید، و با انتخاب آگهی مورد نظر بر روی یکی از گزینه های ویژه کردن آگهی کلیک کنید تا به بخش پرداخت وجه وارد شوید.یکی از بانک ها را انتخاب کرده و  پس از وارد کردن اطلاعات کارت بانکی خود، به صورت اتوماتیک دوباره به سایت HiChand برمیگردید پس تایید توسط مدیر سایت  آگهی شما در فهرست آگهی های ویژه قابل رویت خواهد بود.
توجه داشته باشید که در صورتی که در این مرحله از صفحه بانک به سایت HiChand بازگشت نکنید به معنای این است که پرداخت شما با مشکل مواجه شده است که معمولا این مشکل از طرف بانک می باشد. حتی اگر از حساب شما پول کسر شده باشد دوباره این وجه از سوی بانک به حساب شما برگشت خواهد شد.